Kniha návštěv

Datum 14.09.2023

Vložil Bohdana

Titulek jsme rádi, že jste!

Odpovědět

Ráda bych touto formou poděkovala paní Ivě Paskové za velkou pomoc, kterou poskytla mně i mojí dceři. Její citlivý přístup a empatie spojené s výtvarnými technikami, které používá, nás přímo navedly na řešení problému, se kterým jsme si nevěděli rady. Nejen, že odhalila to, co ani doktoři a psychologové do té doby nepojmenovali, ale mohla jsem s ní mluvit o osobních problémech, o těch, které moji dcerku stresují a velmi dobře poradila, jak jí pomoci. Nasměrovala nás na další cestu a poradila velmi prakticky, jak postupovat ve věcech, které jsem do té doby neznala. Z paní Ivy vyzařuje uklidňující energie a v mém případě mi velmi výrazně pomáhala a pomáhá dosud. Velmi dobrý pro mne je pocit, který je nedocenitelný - mohu se na ni kdykoliv obrátit s téměř jakýmkoliv problémem a paní Iva vždy reaguje a pomůže.
Moje dcera se vždy na paní Ivu těšila a velmi ráda s ní "pracovala". Což pro nás bylo moc důležité.

Za to Vám Ivo moc děkujeme všichni z mé rodiny!

Jsem šťastná, že takový člověk, jako Vy, existuje a může pomáhat lidem v těžkých životních chvílích.

Datum 07.10.2020

Vložil Líba

Titulek Poděkování

Odpovědět

Paní Iva pomohla celé naší rodině. Obrátila jsem se na ní, aby nám pomohla vypořádat se zdravotním i psychickými problémy syna. Ona však nejprve začala pracovat se mnou. Nevěřila bych, kolik si toho člověk v sobě nese a ta úleva, když se toho zbaví. Někdy mě až rozesmálo, co vše paní Iva vyčte z mé „čmáranice“. Poté začala pracovat se synem a postupně s celou rodinou. Praktické rady, které nám doporučila jsme často zavedli a staly se běžnou součástí našeho života. Paní Iva na základě obrázku/použití barev/kompozice dokáže položit ty správné otázky. Díky tomu jsme lépe porozuměli, co našeho syna trápí. Ivo, moc děkujeme, děláte úžasnou práci!

Datum 17.10.2019

Vložil Edita

Titulek Srdečné díky Ivě

Odpovědět

To co se dělo již od první návštěvy paní Ivy s mým životem je nepopsatelné - tak osvobozující!
Popravdě - prvně jsem očekávala detailné, bolestivé "pitvání minulosti - POZOR - to ani náhodou!!!
Představa, že barvičky jsou jen pro dětičky, je velkou mýlkou.
Iva mi dokázala nastavit zrcadlo současného stavu duše tak, abych neodvrátila hlavu, naopak, abych uviděla vlastní možnosti a velmi ráda se chopila jí podaných nástrojů k mému vlastnímu růstu - rozkvětu.
Nikdy Vám za to Ivo za tu změnu, kterou jste mi přinesla do života, nepřestanu být dost vděčná. Děkuji
Datum 29.09.2019

Vložil Kristýna

Titulek zázraky z barviček

Odpovědět

Děkuji moc a moc Ivě za pomoc, kterou poskytla nejprve mému synovi a nyní i mě. Z barviček vyčetla a vydolovala věci, které jsem sice podvědomně tušila, ale nikomu bych je ani za nic nepřiznala. Byla jsem nejprve v šoku, co Iva pomocí pastelek dokáže odhalit, ale nakonec jsem velmi ráda, že jsem ji poznala a mohu zkoušet její rady uvádět v praxi. Umí nejen pojmenovat věci pravým jménem, ale také poradit, jak s problémem naložit. Pokud chcete zažít zázrak, určitě využijte její služby. Je prostě úžasná. Ivi díky moc že jsi vstoupila do mého života.

Datum 11.08.2018

Vložil Kopecký

Titulek Art terapie

Odpovědět

Jsem naprosto z odlišného oboru, než v jakém se nalézá paní Iva. Nejprve jsem tedy nechápal, kde ty informace paní Iva bere, když hledí do mého obrázku a barev. Jsem udiven. Moc děkuji za její pomoc. Jan Kopecký

Datum 07.06.2018

Vložil Petr

Titulek Arte..., co mi dává

Odpovědět

když jsem potkal paní Ivu , tak mi sdělila informaci, že moje děti drží tužku jako "prase kost" v tu chvíli mi došlo, že moje představa "skvělého" táty nefunguje, jak si myslím a nepracuji s dětmi dobře. Od té chvíle jsem přestal myslet na děti a věnoval se sobě, jelikož "zrcadlení" prostě funguje. Iva mi neskutečně svojí náturou, zkušenostmi, schopností pracovat s myslí otevřela další "skryté" možnosti, které denně používám nejenom ve vztahu k dětem, partnerce, ale i v mé profesní práci. Kdož chcete jít ve mysli dál, tak určitě neváhejte s Ivou pracovat. Pozor, ale je to o tvrdé práci! Výsledek stojí za to. Hezký den.

Datum 01.06.2018

Vložil Petra

Titulek velké poděkování

Odpovědět

Paní Iva, způsobem sobě vlastním, dokáže vždy odhalit, kde je jádro problému. Je s podivem, co dokáže z "barviček" všechno odhalit. A potom jednoduše nasměrovat, aby problém jednoduše zmizel. Za celou naší rodinu ještě jednou, paní Ivo, veliké poděkování za vše. Petra

Datum 23.05.2018

Vložil Martina

Titulek Arteterapie

Odpovědět

K paní Ivě začala jako první chodit dcera a když jsem viděla jaké dělá pokroky objednala jsem se na terapii sama. Mohu říct, že mám za sebou 7 let terapií v předmanželské poradně a nedostala jsem se tak daleko jako po 4 terapíí s paní Ivou.

Datum 12.02.2018

Vložil Jana

Titulek Arteterapie

Odpovědět

Paní Iva cítí a vidí to, co běžní lidé nevnímají, je radost vědět, že není třeba nic zdlouhavě sdělovat, načte a podchytí vše sama a pomůže vše uchopit a nasměrovat. Cením si takového člověka, který umí svůj talent využít a pomoci. Její napojení je možné sdílet během sezení. Svojí práci předává srdíčkem a je to znát. Děkuji.

Datum 05.11.2017

Vložil Zuzana

Titulek Velké díky

Odpovědět

Díky paní Ivě a jejím metodám jsem se zbavila zdravotních problémů, které mne trápily řadu let.
Nevěřila jsem, že by něco takového bylo vůbec možné.
Moc Vám Ivo děkuji! Zuzana

Datum 23.10.2017

Vložil Jirka

Titulek Poděkování

Odpovědět

Děkuji paní Ivě, za skvělou přípravu k náročnému jednání. Moc děkuji. Jirka

Datum 03.04.2017

Vložil Vrbova

Titulek hry a mazleni

Odpovědět

Diky konzultaci s vami je holcika v pohode. Mazleni, hry na divadlo vyborny...holcicka je jak vymenena. Ještě jednou me velke dekuji

Datum 20.05.2016

Vložil Petr K.

Titulek Díky

Odpovědět

Po několika setkáních s paní Ivou jsem si dokázal uvědomit, co musím změnit ve svém životě. Tyto změny jsem začal uskutečňovat a můj život je v současné době úžasný. Mockrát děkuji za její pomoc a sobě děkuji za odvahu jít do změn, které mi ukázala.

Datum 21.05.2015

Vložil Hanka

Titulek rok práce

Odpovědět

Po téměř roční práci pod vedení paní Ivy doporučuji pastelkovou terapii v rodině i svým známým. Zajímavé je to, že jsem kvůli arte za Ivou vůbec nešla. Vlastně jsem ani nevěděla, že něco potřebuji... Pastelkami dělám pořádek v soukromém i pracovním životě. A funguje to neuvěřitelně! Paní Iva už pomohla několika mým blízkým. Patří jí veliké díky.

Datum 17.01.2015

Vložil Daniela

Titulek poděkování

Odpovědět

Veliké poděkování paní Ivě za profesionální pomoc při řešení problémů ohledně péče o syna přítele, kdy na základě daných doporučení a provedených cvičení se vše podařilo vyřešit. Úžasné co dokáží obrázky, když někdo v nich dokáže číst. Ještě jednou moc děkujeme.

Datum 07.01.2014

Vložil Tomáš

Titulek zkušenost

Odpovědět

Dobrý den. K paní Ivě docházím rád a ač se mi to někdy špatně přiznává, musím říct, že má vždy pravdu a je naprosto objektivní. Sám jsem byl překvapený, co barvy a obrázky prozradí. Já tuto metodu mohu jen doporučit.

Datum 08.12.2013

Vložil Petr

Titulek varování

Odpovědět

Jsem asi jediný, kdo zde vyjádří svůj nesouhlas. Tato paní se podílí na akci, kterou se má bývalá partnerka pokouší připravit mě o dceru. Údajně ji podrobila jakémusi vyšetření, o tomto jsem vůbec nebyl ani informován. Když jsem se pokoušel získat informace týkající se tohoto "vyšetření", nebylo mi to umožněno. Někomu možná pomáhá, mně a mojí dceři rozhodně škodí, minimálně svojí neobjektivností. Toto mé varování se tedy týká především těch, kteří by s ní, resp. s její činností, přišli do styku, aniž by o tom měli tušení. Jakmile se o činnosti této paní dozvíte, ihned se braňte, nečekejte žádné férové jednání.

Datum 02.09.2013

Vložil Z.Kováčová

Titulek Poděkování

Odpovědět

Milá paní Pasková, v době, kdy jsem k Vám chodila na terapii jsme mi moc pomohla. Spoustu věcí jsem si uvědomila i vzhledem k mým rodičům... Začala jsem i sama na sebe koukat trošku jinak. Začala jsem si víc věřit a Vaší cedulku dokážu to mám pořad na stole. Za první pololetí jsem splnila i plán a udělala 23 milionů obrat. Mám z toho radost a to vše se mi povedlo i díky Vám. Přeji hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě. Jsem ráda, že jsem Vás poznala. KováčováDatum 08.08.2013

Vložil Hana K.

Titulek Paní Pastelková

Odpovědět

K paní Paskové chodím se svými dětmi a vlastně tak i sama se sebou. Pro děti je to paní Pastelková :-)) Díky této úžasné paní a její terapii jsme vyléčili synovy občasné nevolnosti - kreslením a slovem - a já osobně si krásně třídím myšlenky a přemýšlím co sama se sebou. Moc děkuji a těším se zase na setkání.

Datum 24.07.2013

Vložil Ludmila Osičková

Titulek úžasnosti

Odpovědět

zdravím všechny na tento web, a i ty kdo navštěvuji paní Ivu. Mám od ní několik úžasností - což je mé pojmenování obrazů, které pro mne a mou rodinu zhotovila, celý dům, se nám rozzářil a je nám v něm moc fajn, dále je to úžasný človíček který vám pohladí dušičku a otevře oči a posune Vás tam kam by jste třeba za celý svůj, krátký ano velmi krátký život nedošli:-) jsme tady na světě pouze na chvilku a pouze půjčení a je život třeba prožít a ne přežít , i když to není zrovna jednoduché, hlavu vzhůru všem !! Mohlo by být i hůř. Linda