Kniha návštěv

Datum 06.02.2013

Vložil Jana

Titulek Iva+barvy= světlo v duši

Odpovědět

Práce pod vedením paní Ivy je úžasná, skvělá.Moc mi pomohla v tom nejtěžším období-ona a její pastelky.Moc velký dík za vše.Bez ní bych dnes nebyla,kde jsem.Ještě jednou moc děkuji.

Datum 28.01.2013

Vložil Adéla

Titulek art-terapie

Odpovědět

Jsem jiz dlouho stastnou klientkou pani Ivy a jen diky ni muzu rict stastnou. Neverila jsem driv, ze by Artterapie tak fungovala, ale nyni jen vrele dal doporucuji. Pani Paskova je v teto oblasti ta nejlepsi svym pratelskym a vzdy pozitivnim pristupem.
Pani Ivo, gratuluji k vasim strankam jsou krasne!!!

Datum 08.01.2013

Vložil Lenka

Titulek zkušenost s arte

Odpovědět

Také jsem pravidelným "malířem" puntíků a obrázků a nemohu než souhlasit s níže napsaným. Vyjádření se pastelkami nebo vodovkami, beze slov, je úžasný zážitek! Saháte po pastelkách v barvách, které Vám v té dané chvíli padnou do oka, kreslíte a nakonec se dozvíte jak na tom jste. Necítíte se jako u pohovoru a přitom dostanete od paní Ivy neuvěřetelně přesnou informaci o svém rozpoložení, které si často ani nejste schopni uvědomit, natož pojmenovat. A když to jednou zkusíte, budete se těšit napříště.

Datum 05.01.2013

Vložil Petra K.

Titulek arte

Odpovědět

úžasné, chodím k Ivě Paskové na arteterapii, teď jsem objevila její nové stránky a musím se podělit o své zkušenosti s její terapií. Kdo nezažil její přístup k řešení problémů pomocí "barviček", neuvěří, že pomocí kresby, barevného puntíku, vystřiženého a nalepeného obrázku atd..., dokáže najít příčinu problému co člověka trápí, ale hlavně, že dokáže cíleně nalezený problém řešit, až po jeho úplné odstranění, opět "pouze" pomocí barviček, obrázku, barevných puntíků..... Prostě všem vřele doporučuji, já už jinám nepůjdu, je opravdu úžasnáááááá

Datum 04.01.2013

Vložil Zdeněk

Titulek arteterapie

Odpovědět

moc povedené stránky, po osobní zkušenosti mohu tuto terapii malováním všem doporučit, paní Iva je vynikající a co jsem se dozvěděl z obrázků, to je senzace a vůbec jsem neměl tušení, že to je vůbec možné. Opravdu mohu jenom doporučit