Kniha návštěv

Datum 21.05.2015

Vložil Hanka

Titulek rok práce

Odpovědět

Po téměř roční práci pod vedení paní Ivy doporučuji pastelkovou terapii v rodině i svým známým. Zajímavé je to, že jsem kvůli arte za Ivou vůbec nešla. Vlastně jsem ani nevěděla, že něco potřebuji... Pastelkami dělám pořádek v soukromém i pracovním životě. A funguje to neuvěřitelně! Paní Iva už pomohla několika mým blízkým. Patří jí veliké díky.

Datum 17.01.2015

Vložil Daniela

Titulek poděkování

Odpovědět

Veliké poděkování paní Ivě za profesionální pomoc při řešení problémů ohledně péče o syna přítele, kdy na základě daných doporučení a provedených cvičení se vše podařilo vyřešit. Úžasné co dokáží obrázky, když někdo v nich dokáže číst. Ještě jednou moc děkujeme.

Datum 07.01.2014

Vložil Tomáš

Titulek zkušenost

Odpovědět

Dobrý den. K paní Ivě docházím rád a ač se mi to někdy špatně přiznává, musím říct, že má vždy pravdu a je naprosto objektivní. Sám jsem byl překvapený, co barvy a obrázky prozradí. Já tuto metodu mohu jen doporučit.

Datum 08.12.2013

Vložil Petr

Titulek varování

Odpovědět

Jsem asi jediný, kdo zde vyjádří svůj nesouhlas. Tato paní se podílí na akci, kterou se má bývalá partnerka pokouší připravit mě o dceru. Údajně ji podrobila jakémusi vyšetření, o tomto jsem vůbec nebyl ani informován. Když jsem se pokoušel získat informace týkající se tohoto "vyšetření", nebylo mi to umožněno. Někomu možná pomáhá, mně a mojí dceři rozhodně škodí, minimálně svojí neobjektivností. Toto mé varování se tedy týká především těch, kteří by s ní, resp. s její činností, přišli do styku, aniž by o tom měli tušení. Jakmile se o činnosti této paní dozvíte, ihned se braňte, nečekejte žádné férové jednání.

Datum 02.09.2013

Vložil Z.Kováčová

Titulek Poděkování

Odpovědět

Milá paní Pasková, v době, kdy jsem k Vám chodila na terapii jsme mi moc pomohla. Spoustu věcí jsem si uvědomila i vzhledem k mým rodičům... Začala jsem i sama na sebe koukat trošku jinak. Začala jsem si víc věřit a Vaší cedulku dokážu to mám pořad na stole. Za první pololetí jsem splnila i plán a udělala 23 milionů obrat. Mám z toho radost a to vše se mi povedlo i díky Vám. Přeji hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě. Jsem ráda, že jsem Vás poznala. KováčováDatum 08.08.2013

Vložil Hana K.

Titulek Paní Pastelková

Odpovědět

K paní Paskové chodím se svými dětmi a vlastně tak i sama se sebou. Pro děti je to paní Pastelková :-)) Díky této úžasné paní a její terapii jsme vyléčili synovy občasné nevolnosti - kreslením a slovem - a já osobně si krásně třídím myšlenky a přemýšlím co sama se sebou. Moc děkuji a těším se zase na setkání.

Datum 24.07.2013

Vložil Ludmila Osičková

Titulek úžasnosti

Odpovědět

zdravím všechny na tento web, a i ty kdo navštěvuji paní Ivu. Mám od ní několik úžasností - což je mé pojmenování obrazů, které pro mne a mou rodinu zhotovila, celý dům, se nám rozzářil a je nám v něm moc fajn, dále je to úžasný človíček který vám pohladí dušičku a otevře oči a posune Vás tam kam by jste třeba za celý svůj, krátký ano velmi krátký život nedošli:-) jsme tady na světě pouze na chvilku a pouze půjčení a je život třeba prožít a ne přežít , i když to není zrovna jednoduché, hlavu vzhůru všem !! Mohlo by být i hůř. Linda

Datum 06.02.2013

Vložil Jana

Titulek Iva+barvy= světlo v duši

Odpovědět

Práce pod vedením paní Ivy je úžasná, skvělá.Moc mi pomohla v tom nejtěžším období-ona a její pastelky.Moc velký dík za vše.Bez ní bych dnes nebyla,kde jsem.Ještě jednou moc děkuji.

Datum 28.01.2013

Vložil Adéla

Titulek art-terapie

Odpovědět

Jsem jiz dlouho stastnou klientkou pani Ivy a jen diky ni muzu rict stastnou. Neverila jsem driv, ze by Artterapie tak fungovala, ale nyni jen vrele dal doporucuji. Pani Paskova je v teto oblasti ta nejlepsi svym pratelskym a vzdy pozitivnim pristupem.
Pani Ivo, gratuluji k vasim strankam jsou krasne!!!

Datum 08.01.2013

Vložil Lenka

Titulek zkušenost s arte

Odpovědět

Také jsem pravidelným "malířem" puntíků a obrázků a nemohu než souhlasit s níže napsaným. Vyjádření se pastelkami nebo vodovkami, beze slov, je úžasný zážitek! Saháte po pastelkách v barvách, které Vám v té dané chvíli padnou do oka, kreslíte a nakonec se dozvíte jak na tom jste. Necítíte se jako u pohovoru a přitom dostanete od paní Ivy neuvěřetelně přesnou informaci o svém rozpoložení, které si často ani nejste schopni uvědomit, natož pojmenovat. A když to jednou zkusíte, budete se těšit napříště.

Datum 05.01.2013

Vložil Petra K.

Titulek arte

Odpovědět

úžasné, chodím k Ivě Paskové na arteterapii, teď jsem objevila její nové stránky a musím se podělit o své zkušenosti s její terapií. Kdo nezažil její přístup k řešení problémů pomocí "barviček", neuvěří, že pomocí kresby, barevného puntíku, vystřiženého a nalepeného obrázku atd..., dokáže najít příčinu problému co člověka trápí, ale hlavně, že dokáže cíleně nalezený problém řešit, až po jeho úplné odstranění, opět "pouze" pomocí barviček, obrázku, barevných puntíků..... Prostě všem vřele doporučuji, já už jinám nepůjdu, je opravdu úžasnáááááá

Datum 04.01.2013

Vložil Zdeněk

Titulek arteterapie

Odpovědět

moc povedené stránky, po osobní zkušenosti mohu tuto terapii malováním všem doporučit, paní Iva je vynikající a co jsem se dozvěděl z obrázků, to je senzace a vůbec jsem neměl tušení, že to je vůbec možné. Opravdu mohu jenom doporučit